Fitness & Cardio

Pýchou nášho Fitness sú stroje najvyššej rady Inspiration Strength® od popredného výrobcu fitness strojov - Star Trac. Stroje, na ktorých u nás budete cvičiť sú zhotovené tak, aby z hľadiska biomechaniky vyhovovali či dvojmetrovému mužovi, alebo subtílnejšej žene. Polohovanie stroja je veľmi komfortné a zvládne ho každý. Vďaka správnemu prispôsobeniu polohy stroja sa už nemusíte báť (tak ako to často
býva pri starších alebo lacnejších strojoch), že sa budete dostávať do neprirodzených polôh, pri ktorých sa môžete zraniť.
Vynikajúcou funkciou našich strojov je aj možnosť unilaterálneho pohybu, ktorú ocenia ľudia vo vyššom štádiu rehabilitácie alebo športovci pri zranení, kedy môžu vykonávať cvik iba jednou končatinou nezávisle od druhej. V našom Fitness sa určite nebudete tlačiť, nikto a nič vám nebude zavadzať.
Stroje sú umiestnené s ohľadom na priestor a precvičovanú svalovú partiu. Rovnako sa u nás vyhnete aj klasickému čakaniu, charakteristickému pre malé fitness centrá. U nás vždy nájdete alternatívu. Vždy. Cvičenie vo FitFabrik fitness vám prinesie nadštandardný komfort a zaručene si dokonale precvičíte všetky svalové partie.

Pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí obľubujú vytrvalostný tréning, je vo
FitFabrik kompletne vybavená Kardio zóna. Nájdete u nás bežecké pásy, total body
trainery, spinningové bicykle či veslovacie trenažéry
. Naše kardio stroje majú
množstvo funkcií, ktoré uspokoja aj náročných zákazníkov. Vo FitFabrik Kardio zóne
môžete svoj zimný vytrvalostný program plnohodnotne odtrénovať za akéhokoľvek
počasia
.