Napísali o nás

Tomáš Tatar a Dominik Graňák trénujú počas letnej prípravy vo FitFabrik.

V červenom tričku a šiltovke s logom Detroitu Red Wings, na rukách omotané žlté pásky. Tomáš Tatar pôsobí v príprave na suchu viac ako pästiar a nie hokejista. Box je jednou z najobľúbenejších doplnkových disciplín útočníka NHL počas letnej makačky.
VIDEO

 

Jeden deň s "Trtom"

Vieme, ako trénuje, čo si oblieka, a ktorý song mu hrá nahlas v aute.

 

 

 

Slávnostné otvorenie športového centra Fitfabrik     Slávnostné otvorenie FitFabrik - TOPSTAR

        Dňa 9.4. sme slávnostne otvorili športové centrum FitFabrik v
Dubnici nad Váhom. Otvorenie sa uskutočnilo pod záštitou primátora
Dubnice nad Váhom pána Jozefa Gašparíka. Krstným otcom nášho centra
sa stali moderátori Junior a Marcel. 
Na otvorení sa zúčastnila aj televízia JOJ, ktorá príspevok odvysielala
v relácií TopStar 10.4.2015.

V rodnom meste Tomáša Tatara otvorili moderné športové centrum

 V Dubnici nad Váhom sa otvorilo moderné športové tréningové centrum pod názvom FitFabrik. Na rozlohe 1200 m2 sa tu vytvorili podmienky pre moderný fitness tréning na najvyššej úrovni. FitFabrik zahŕňa Fitness a kardio zónu, Funkčnú zónu, CrossFit zónu, Fight zónu, Aeróbnu zónu a recepciu s posedením. Ponúka rozsiahle služby ako športovo-špecifické tréningové programy, osobné tréningy, CrossFit, skupinové cvičenia, diagnostiku pohybových schopností a mnohé iné. Čo všetko tu nájdete nám viac prezradil Dávid Burdej, spolumajiteľ zariadenia.

RRCFT už aj v Dubnici

V Dubnici sa v týchto dňoch otvorilo multifunkčné fitness centrum Fit Fabrik, ktoré sa pýši rozlohou 1200 metrov štvorcových. V rámci centra nájdete aj CrossFit časť, ako inak pod hlavičkou RRCFT. Tešíme sa, že prinášame CrossFit do ďalšieho slovenského mesta v rámci kvalitného centra za ktorým stojí známy hokejista Tomáš Tatar.

 

Tomáš Tatar otvoril v rodnej Dubnici svoje vlastné fitko!

Slovenský hokejista Tomáš Tatar, ktorý oblieka dres Detroitu Red Wings, otvoril pred pár týždňami v Dubnici nad Váhom najväčšie fitness centrum v Trenčianskom kraji.

 

 

Tatar sa rozhodol splatiť dlh mestu unikátne: Dúfa, že tam vyrastú dobrí hokejisti!

Hokejový útočník Tomáš Tatar sa rozhodol s kamarátom Davidom Burdejom postaviť najväčšie fitnescentrum v Trenčianskom kraji. Otvoria ho v marci v rodnej Dubnici nad Váhom.

 


CVIČ S NAMI BEZ VIAZANOSTI

FITNESS & CARDIO  /  CROSSFIT ZONE  /  FIGHT ZONE  /  AEROBIC ZONE

Pre všetkých ľudí, ktorí chcú pravidelne trénovať a myslia to so svojím zdravím a zovňajškom naozaj vážne. Tréningové centrum FitFabrik je pre Vás to pravé. 

Zistiť viac